Vaše příběhy

I na nás se štěstí usmálo

01.08.2020

Před návštěvou GENNETu jsem měla za sebou dvě zamlklá těhotenství a proto nás můj gynekolog poslal k paní doktorce Hlavové na genetiku. Tam mi byla diagnostikována genetická vada chromozomů a bylo nám doporučeno IVF s následným vyšetřením embryí. Jelikož jsme na miminko čekali už cca 3 roky, tak jsme souhlasili.

První IVF bylo neúspěšné, jedno embryo, které zbylo, bylo bohužel špatné a při rozmrazení se už neprobudilo. Druhé IVF bylo opět neúspěšné. Moje vajíčka, kterých bylo dohromady 27, byla všechna špatná, tak nám paní doktorka Jarošová nám nabídla možnost darovaných vajíček. Nejdřív jsem o tom moc nechtěla slyšet, nedokázala jsem si přiznat, že moje tělo není schopné počít a udržet miminko. Manžel mě ve všem podržel a nakonec jsem souhlasila.

Na první dárkyní jsme čekali půl roku a musím přiznat, že se mi přístup na GENNET Archa moc nelíbil. Vystřídalo si nás spoustu doktorů a první pokus se nezdařil. Jelikož nebyla splněna garance dvě hezká embrya třetího dne, tak jsme měli na klinice další pokus zdarma.

Na další dárkyni jsme čekali půl roku. Ujal se nás pan doktor Daněk, se kterým jsme byli spokojení. Od druhé dárkyně nám naše Eliška vyšla na první pokus.

Všem, kteří čtou tento příběh, chci říct, že cesta je těžká. My na naší Elišku čekali 6 let, ale nevzdali jsme to a štěstí se usmálo.

 

I na nás se štěstí usmálo

Objednejte se pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte

GENNET Praha 7: +420 222 313 000 · GENNET Liberec: +420 483 101 300

Kontaktujte nás Chci také zaslat svůj příběh