Proč GENNET?

 • Špičkové vybavení, moderní technologie,
  přesná & rychlá diagnóza
 • Komplexnost
  služeb
 • Pečujeme o spokojenost
  našich klientů
 • Individuální přístup, kvalitní
  služby & diskrétnost

Špičkové vybavení, moderní technologie,
rychlá & přesná diagnóza

Klinika GENNET disponuje nejmodernějším technickým vybavením, díky kterému mohou naši odborníci přesně určit diagnózu a následující postup léčby. Špičkové technické vybavení kliniky GENNET výrazně pomáhá dosahovat stabilní vysoké míry úspěšnosti v léčbě našich klientů.

Komplexnost služeb

Díky komplexnosti služeb kliniky GENNET mohou naši klienti podstoupit celou svou léčbu na jednom místě. GENNET poskytuje veškerá nutná vyšetření nezbytná pro léčbu neplodnosti a navíc také nejnovější testy z oblasti genetiky.

Pečujeme o spokojenost našich klientů

Děláme maximum pro Vaši spokojenost. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby tak, aby jejich kvalita co nejvíce splňovala Vaše očekávání.

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti jsou naše kliniky certifikovány dle evropské normy ČSN EN ISO 9001:2016 a zdravotnické laboratoře akreditovány dle ČSN EN ISO 15189:2013.

Splněním těchto kritérií GENNET oficiálně potvrdil svou odbornost, objektivitu a nezávislost pro vykonávání svých činností. Klinika GENNET se také každoročně účastní mezinárodních kontrol kvality a podporuje mezinárodní výzkumné projekty.

Individuální přístup, kvalitní služby & diskrétnost

Na léčbu nejste sami. Po celou dobu Vás bude doprovázet tým našich odborníků, na který se můžete obracet se všemi dotazy.