Vaše příběhy

Zázraky se dějí

01.06.2020

Moc jsme toužili po miminku, ale přirozenou cestou se nám nedařilo, jelikož mám PCO, paní gynekoložka doporučila obrátit se na Vaši kliniku. Nejprve jsme měli trochu obavy, netušili jsme, do čeho jdeme a co nás bude čekat. Ale všichni na klinice jsou milý a ochotní, vše nám bylo již na první konzultaci vysvětleno a kdykoliv jsme se mohli na cokoliv bez obav zeptat.

Ujal se nás pan doktor Miloš Černý, který, který s námi absolvoval tři pokusy inseminace, bohužel neúspěšně. Ale nevzdali jsme to a šli do IVF. Bohužel jsem neměla dostatek vajíček a byli mi odebrány pouze dvě, ale opět nám vše bylo vysvětleno a pořád byla naděje.

Nakonec po oplodnění další dny přežilo pouze jedno vajíčko, které se dál vyvíjelo. Naděje byla tím pádem o to menší. Další den mi sám pan doktor Černý vajíčko vložil. A čekali jsme. Neměla jsem žádné komplikace, cítila se dobře a doufala. A dobře to dopadlo. Považuji to za zázrak - první pokus IVF a jedno jediné oplodněné vajíčko. Zázraky se dějí, nejen o vánocích! A my jsme oslavili první vánoce jako rodina s naším 9ti měsíčním Jonášem.

Moc děkujeme celému týmu GENNET za náš malý zázrak který nám změnil život!

Jitka

Zázraky se dějí

Objednejte se pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte

GENNET Praha 7: +420 222 313 000 · GENNET Liberec: +420 483 101 300

Kontaktujte nás Chci také zaslat svůj příběh