Vaše příběhy

GENNET není jen IVF

12.11.2019

Z důvodu mých zdravotních problémů jsem měla problém otěhotnět, velké poděkování patří klinice GENNET – Letná, kterou jsme před 3 lety navštívili na doporučení mého lékaře.

První vyšetření jsem měla u MUDr. Sergia Leahomschi, se kterým jsem zvládla všechna vyšetření a přípravu na IVF. 

Naše velké poděkování patří paní doktorce MUDr. Kateřině Rožníčkové, se kterou jsem absolvovala IVF, a která byla první, kdo nám s partnerem pustil tlukot srdíčka našeho syna, za to jí patří velké díky. Ten pocit je pro nás nepopsatelný, dodnes na něj s úsměvem vzpomínáme. IVF se ujalo hned napoprvé, a tak máme ještě dalších šest embryí schovaných.

Těhotenství probíhalo v pořádku, jen jsme měli problémy s genetikou z důvodu mého „vyššího“ věku. Tady musím poděkovat hlavně panu doktorovi MUDr. Janu Diblíkovi, Ph.D., který mi dost pomohl po psychické stránce.

Mé největší díky paní doktorce MUDr. Sabině Březinové ze screeningu, která mě dokázala podpořit, vše mi „lidsky“ vysvětlit, a nenechala mě se psychicky rozložit. I v nejhorších situacích nás s partnerem dokázala rozesmát, měla trpělivost s našimi otázkami, a hlavně byla první, kdo nám ukázal, že přivítáme do rodiny chlapečka. Opět šlo o zážitek, který se nedá popsat, a dá se zažít jen jednou v životě.

Nakonec se nám v listopadu 2017 narodil naprosto zdravý syn Honzík. Jako pro každou mámu, je pro mě ten nejhodnější, nejchytřejší a nej nej chlapeček.

Musím napsat, že žádné vyšetření nebylo nepříjemné ani bolestivé. Vše probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. Ze sestřiček i z lékařů jsem měla pocit, že tu jsou jen pro mě a jsem pro ně důležitá.

Moc vám za to děkuji.

Marcela

GENNET není jen IVF

Objednejte se pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte

GENNET Praha 7: +420 222 313 000 · GENNET Liberec: +420 483 101 300

Kontaktujte nás Chci také zaslat svůj příběh