Vaše příběhy

Nový smysl v životě díky Zitušce

05.07.2019

S manželem jsme se pokoušeli o miminko cca 2 roky, když se nám stále nedařilo tak nás moje paní doktorka odeslala na speciální pracoviště tudíž k vám do GENNETu.

Kupodivu musím říct za nás oba, že jsme vůbec k vám nešli s nějakou nejistotou, strachem zkrátka čímkoli. Nejdříve jsme chodili na Letnou k paní doktorce Veronice Hrochové. Po absolvování všech vyšetření se zjistilo, že problém je u mého manžela, který začal docházet na urologii. Sama za sebe chci říct, že moje docházení na všechna vyšetření a konzultace byla taková zvláštní - vůbec jsem neměla pocit, že něco musím, že to bude únavné na psychiku. Zkrátka bylo mi u vás velmi příjemně. Moje první setkání s paní doktorkou bylo velice zvláštní-  od první chvíle jsem věděla, že jsem v těch nejlepších rukách. Působila na mě skvělým dojmem a věděla jsem, byla jsem přesvědčená, že nám pomůže právě ona. Docházela jsem na vyšetření a najednou paní doktorka říká: „V srpnu půjdete na odběr vajíček“, moje reakce: „Ale počkejte! Kolegyně mají dovolenou, to já nemůžu“, na to paní doktorka řekla, že není na co čekat. Tak začalo píchání injekcí docházení na ultrazvuk a pak nastal den D. Na odběr jsem šla v pohodě a klidu, chvilku jsem se prospala a bylo hotovo. Odcházela jsem domů se zvláštním  pocitem, že si za pár dní půjdu nechat vložit naše miminko.  Při transferu za 5 dní proběhlo vše naprosto v pořádku a já jsem odjížděla ze sálu a věděla jsem, že už odjíždím s miminkem v bříšku. Byla jsem o tom zkrátka přesvědčena. Když mi sestřička dala do ruky první snímek z ultrazvuku, tak jsem ji řekla: „ To je ta moje holčička, viďte?“

Po14ti dnech jsem si zkusila udělat test a byly tam dvě čárky! V tu chvíli jsem věděla, že není nic krásnějšího, než když žena  zjistí, že v sobě má nový život. V dubnu 2018 se narodila naše radost a úplně se nám změnil život. Tímto chci ještě jednou poděkovat celému GENNETu- jen díky vám má  náš život nový smysl. Nejvíce pak chci poděkovat paní doktorce Hrochové.

Nový smysl v životě díky Zitušce

Objednejte se pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte

GENNET Praha 7: +420 222 313 000 · GENNET Liberec: +420 483 101 300

Kontaktujte nás Chci také zaslat svůj příběh