Blog

Seminář reprodukční medicíny REPROMED 2023 tento rok pod taktovkou GENNET

20.03.2023

Na konci února klinika GENNET uspořádala 6. ročník semináře reprodukční medicíny REPROMED 2023. Odborným garantem semináře byla MUDr. Karin Černá. Program přinesl mnoho unikátních přednášek od předních odborníků ze všech oblastí reprodukční medicíny. Prezentace novinek z oboru asistované reprodukce si vyslechlo více než 200 specialistů z celé České a Slovenské republiky. Na přípravě programu se podílel tým odbornic z kliniky GENNET - MUDr. Karin Černá , Ing. Štěpánka Luxová, MUDr. Lenka Sedláčková a RNDr. Zuzana Krátká, Ph.D. Všechny dámy zároveň byly i aktivními účastnicemi semináře a před ostatními odborníky prezentovaly přednášky, které se věnovaly problematice imunity ve vztahu k léčbě neplodnosti. Za kliniku GENNET na akci o reprodukční genetice promluvila také MUDr. Monika Koudová, MBA a tématu mužské neplodnosti se věnoval MUDr. Viktor Vik, Ph.D.

Je nám ctí, že v GENNET působí skvělí odborníci, díky kterým můžeme být součástí celoživotního vzdělávání lékařů.


Seminář reprodukční medicíny REPROMED 2023 tento rok pod taktovkou GENNET

Mohlo by vás zajímat

RNDr. Marie Trková, Ph.D. spoluautorkou oceněné studie
Novinka
06.06.2023

Naši odborníci se podílejí na projektech, které znamenají významný pokrok medicíny - RNDr. Marie Trková, Ph.D., odborný VŠ pracovník v laboratorních metodách…

Novinka
31.05.2023

Vážené klientky a klienti, ve čtvrtek dne 15.6. 2023 budou naše pobočky GENNET Praha 1, GENNET Praha 7 i GENNET Liberec fungovat od 12:00 v omezeném provozu.  

Naše lékařky prezentovaly GENNET na konferenci Drug Hypersensitivity Meeting 2023
Novinka
15.05.2023

Vedoucí lékařka programu alergologie a klinické imunologie MUDr. Lenka Sedláčková se společně s MUDr. Janou Vydlákovou zúčastnily konference Drug Hypersensitivity…

Novinka
07.05.2023

Vážení klienti,  v pondělí 8. května fungují naše kliniky v omezeném provozu pouze pro objednané pacienty.  Děkujeme za pochopení.