Blog

Revoluce v péči o těhotné nově v GENNET Letná

19.01.2023

Nejvýkonnější a nejpokročilejší ultrazvukový přístroj nově pečuje o nastávající maminky na oddělení fetální medicíny na klinice GENNET Letná. Nově zde mají naši specialisté k dispozici revoluční ultrazvukový přístroj pro prenatální diagnostiku Voluson™ Expert 22, který je vybaven algoritmy pokročilé umělé inteligence.

Nastávající maminky tak u nás mohou podstoupit screeningová těhotenská vyšetření s nadstandardní úrovní detailu, který pomáhá našim specialistům vidět maximum možných informací o Vašem děťátku.

Pečujeme v GENNET o těhotné už více jak 20 let společně s předními odborníky z ČR. Nabízíme několik screeningových balíčků, u kterých většina zdravotních pojišťoven hradí část nákladů na vyšetření.

Každá budoucí maminka si od nás v rámci těchto balíčků navíc odnese na památku ultrazvukovou fotku děťátka ZDARMA.

Objednejte se k nám na nejpodrobnější těhotenský screening a zjistěte, jak se maličkému v bříšku daří. Více informací naleznete ZDE .


Revoluce v péči o těhotné nově v GENNET Letná

Mohlo by vás zajímat

Novinka
31.05.2023

Vážené klientky a klienti, rádi bychom Vás informovali, že ve čtvrtek 15. 06. 2023 od 14:00 bude klinika fungovat v omezeném provozu.  

Naše lékařky prezentovaly GENNET na konferenci Drug Hypersensitivity Meeting 2023
Novinka
15.05.2023

Vedoucí lékařka programu alergologie a klinické imunologie MUDr. Lenka Sedláčková se společně s MUDr. Janou Vydlákovou zúčastnily konference Drug Hypersensitivity…

Novinka
07.05.2023

Vážení klienti,  v pondělí 8. května fungují naše kliniky v omezeném provozu pouze pro objednané pacienty.  Děkujeme za pochopení. 

MUDr. Dagmar Smetanová předsedala 54. konferenci gynekologie dětí a dospívajících
Novinka
04.05.2023

Na konci dubna se v Lednici sešli top odborníci dětské gynekologie, aby sdíleli své zkušenosti. Jsme moc hrdí, že na  54. konferenci gynekologie dětí…