Blog

Revoluce v péči o těhotné nově v GENNET Letná

19.01.2023

Nejvýkonnější a nejpokročilejší ultrazvukový přístroj nově pečuje o nastávající maminky na oddělení fetální medicíny na klinice GENNET Letná. Nově zde mají naši specialisté k dispozici revoluční ultrazvukový přístroj pro prenatální diagnostiku Voluson™ Expert 22, který je vybaven algoritmy pokročilé umělé inteligence.

Nastávající maminky tak u nás mohou podstoupit screeningová těhotenská vyšetření s nadstandardní úrovní detailu, který pomáhá našim specialistům vidět maximum možných informací o Vašem děťátku.

Pečujeme v GENNET o těhotné už více jak 20 let společně s předními odborníky z ČR. Nabízíme několik screeningových balíčků, u kterých většina zdravotních pojišťoven hradí část nákladů na vyšetření.

Každá budoucí maminka si od nás v rámci těchto balíčků navíc odnese na památku ultrazvukovou fotku děťátka ZDARMA.

Objednejte se k nám na nejpodrobnější těhotenský screening a zjistěte, jak se maličkému v bříšku daří. Více informací naleznete ZDE .


Revoluce v péči o těhotné nově v GENNET Letná

Mohlo by vás zajímat

Novinka
24.01.2023

Vážení klienti, rádi bychom vám oznámili, že ve dnech od 6. 2. 2023 – 10. 2. 2023  bude mít MUDr. Viktor Vik dovolenou.  

Revoluce v péči o těhotné nově v GENNET Letná
Novinka
19.01.2023

Nejvýkonnější a nejpokročilejší ultrazvukový přístroj nově pečuje o nastávající maminky na oddělení fetální medicíny na klinice GENNET Letná. Nově zde mají naši…

Inspirujte se projekty, které jsme podpořili v minulém roce. Zapojíte se také?
Novinka
18.01.2023

Jako každý rok, i v roce 2022 jsme finančně podpořili projekty, které pomáhají lidem se zdravotním hendikepem, šíří osvětu, snaží se ulehčit v náročných…

Novinka
18.01.2023

Nově pacientkám nabízíme vyšetření GERT – GENNET Endometrial Receptivity Test (GENNET test citlivosti endometria), který jsme vyvinuli v našich laboratořích.