Blog

Ohrožuje vás trombóza? Přijďte to zjistit na Světový den trombózy v GENNET!

21.09.2023

Využijte jedinečnou příležitost nechat se ZDARMA otestovat na trombofilní mutace. Zjistíte tak, zda máte geneticky danou zvýšenou srážlivost krve, která může vést k hluboké žilní trombóze a následně život ohrožující embolii. Prevence je nejlepší obrana proti nemocem. 

Riziko trombózy zvyšuje hormonální antikoncepce, infekce COVID-19, kouření, stres, těhotenství...ale trombóza může postihnout každého!
Využijte Světového dne trombózy a dorazte k nám 13.10. v čase 9:00-17:00 hodin na adresu GENNET, Palác Archa, Na Poříčí 26, Praha 1 a nechte se ZDARMA a BEZBOLESTNĚ otestovat.

Pokud u Vás bude trombofilie prokázána, pak rádi vyšetříme celou Vaši rodinu. Můžete tak režimovými opatřeními významně snížit riziko rozvoje onemocnění, jakými jsou žilní trombo-embolie, mozková mrtvice, nebo srdeční infarkt.

Vyšetření probíhá velmi rychle, pouze stěrem z ústní dutiny (tzv. bukálním stěrem), výsledek budete znát do 2 týdnů.
Na místě obdržíte drobné dárkové předměty a občerstvení.

POZOR! DORAZTE VČAS, KAPACITA ÚČASTNÍKŮ JE OMEZENA NA 500 OSOB! V den konání akce nás sledujte ve stories, budeme Vás pravidelně informovat o dostupné kapacitě testů.

Více informací naleznete na webu akce.
Těšíme se na Vás!
Tým GENNET


Ohrožuje vás trombóza? Přijďte to zjistit na Světový den trombózy v GENNET!

Mohlo by vás zajímat

Využijte volné termíny konzultací mezi svátky!
Novinka
07.12.2023

Toužíte po miminku a stále se nedaří? Jsme tu pro Vás i mezi svátky! Využijte vánočních termínů pro bezplatnou konzultaci. Stačí se objednat, doporučení…

Novinka
13.11.2023

Vážené pacientky a vážení pacienti, níže naleznete provozní dobu klinik GENNET během Vánočních svátků.

Na preventivní testy dorazilo do GENNET na Světový den trombózy 337 zájemců!
Novinka
01.11.2023

Už po třetí jsme stali partnerem Světového dne trombózy, který si celý svět připomíná pravidelně 13. října. Stalo se tradicí, že v tento den nabízíme testování na…

Ocenění publikační činnosti MUDr. Moniky Koudové, MBA a MUDr. Aleny Puchmajerové
Novinka
17.10.2023

Jsme velmi pyšní - vedoucí lékařka našeho genetického programu MUDr. Monika Koudová, MBA a genetička MUDr. Alena Puchmajerová jsou spoluautorkami knihy Hereditární…