Blog

MUDr. Dagmar Smetanová předsedala 54. konferenci gynekologie dětí a dospívajících

04.05.2023

Na konci dubna se v Lednici sešli top odborníci dětské gynekologie, aby sdíleli své zkušenosti. Jsme moc hrdí, že na  54. konferenci gynekologie dětí a dospívajících byla jednou z předsedajících MUDr. Dagmar Smetanová, CSc., vedoucí lékařka oddělení fetální medicíny GENNET.
Tento ročník se přednášky a workshopy zabývaly tématem mezioborové spolupráce. Doktorka Smetanová měla přednášku na téma klasifikace  vrozených vývojových vad dělohy.  Společně s paní doktorkou Smetanovou nás na konferenci zastupovala MUDr. Monika Pokorná. Obě naše lékařky prezentovaly své poznatky na téma Poruchy pohlavního vývoje - MUDr. Smetanová z pohledu prenatální diagnostiky, MUDr. Pokorná se problému věnovala z pohledu genetiky. 
Profesionální komplexní péčí nejen o těhotnou ženu poskytujeme v GENNET už více než 20 let. Našich odborníků, kteří patří ke špičkám v oboru prenatální péče, si velmi vážíme. 


MUDr. Dagmar Smetanová předsedala 54. konferenci gynekologie dětí a dospívajících

Mohlo by vás zajímat

RNDr. Marie Trková, Ph.D. spoluautorkou oceněné studie
Novinka
06.06.2023

Naši odborníci se podílejí na projektech, které znamenají významný pokrok medicíny - RNDr. Marie Trková, Ph.D., odborný VŠ pracovník v laboratorních metodách…

Novinka
31.05.2023

Vážené klientky a klienti, ve čtvrtek dne 15.6. 2023 budou naše pobočky GENNET Praha 1, GENNET Praha 7 i GENNET Liberec fungovat od 12:00 v omezeném provozu.  

Naše lékařky prezentovaly GENNET na konferenci Drug Hypersensitivity Meeting 2023
Novinka
15.05.2023

Vedoucí lékařka programu alergologie a klinické imunologie MUDr. Lenka Sedláčková se společně s MUDr. Janou Vydlákovou zúčastnily konference Drug Hypersensitivity…

Novinka
07.05.2023

Vážení klienti,  v pondělí 8. května fungují naše kliniky v omezeném provozu pouze pro objednané pacienty.  Děkujeme za pochopení.