Vaše příběhy

Marta 38, Německo

Je to už celkem dlouho, co jsem v GENNETU podstoupila několik IVF cyklů s PGD. Sice byly všechny neúspěšné, ale i přesto se dnes radujeme z 6 -ti měsíční holčičky. Velice ráda bych chtěla poděkovat MUDr. Bukvové. Díky paní doktorce jsem se cítila na klinice velmi spokojeně a hlavně mě dokázala podpořit a poradit mi v mé beznaději. Díky ní jsme to nevzdali a teď jsme šťastnými rodiči.

Kamila 42, Itálie

GENNET musím jedině doporučit. Péče je kvalitní, vše vysvětlí a řeknou na rovinu. Líbí se mi přístup všech pracovníků. Vždy se na klinice GENNET cítíme dobře. Čeká nás teď embryotransfer, tak jsme ve velikém očekávání, ale nebojíme se, protože na klinice GENNET jsou opravdoví odborníci!

Andrea 23, Česká Republika

Dnes jsem byla darovat vajíčka a tuto kliniku mohu jen doporučit. Příjemné prostředí a tak milý personál, že by mi ani nevadilo poležet si tam déle. Doufám, že někomu pomohu k vytouženému miminku.

Petra 41, Česká Republika

To nejlepší zdravotnické zařízení co znám!!!!! Děkuju za profesionální péči a přátelský přístup!!! Vždy se u Vás cítím dobře!!!

Alžběta 42, Česká Republika

S klinikou GENNET jsme s manželem byli nadmíru spokojeni. Podstoupili jsme několik IVF. Když se to konečně povedlo, tak muselo být těhotenství bohužel ukončeno v 17. týdnu. Bylo to pro nás moc těžké, ale nevzdávali jsme to a po několika neúspěšných IVF nás nakonec potkalo štěstí a máme krásnou, hodnou, zdravou holčičku, kterou nadevše milujeme! Za vše moc a moc děkujeme paní doktorce Radce Jarošové a i všem ostatním. 

Markéta 37, Česká Republika

Dnes je tomu přesně rok, co jsme absolvovali IUI na Vaší klinice u pana doktora Čepeláka, který k nám byl po celou dobu docházení velmi milý a vstřícný. Dnes po roce od této jediné inseminace mi tu v postýlce brebentí 3 měsíční chlapeček. Děkujeme!

NAHRÁVÁM