Vaše příběhy

Kamila 42, Itálie

GENNET musím jedině doporučit. Péče je kvalitní, vše vysvětlí a řeknou na rovinu. Líbí se mi přístup všech pracovníků. Vždy se na klinice GENNET cítíme dobře. Čeká nás teď embryotransfer, tak jsme ve velikém očekávání, ale nebojíme se, protože na klinice GENNET jsou opravdoví odborníci!

Andrea 23, Česká republika

Dnes jsem byla darovat vajíčka a tuto kliniku mohu jen doporučit. Příjemné prostředí a tak milý personál, že by mi ani nevadilo poležet si tam déle. Doufám, že někomu pomohu k vytouženému miminku.

Petra 41, Česká republika

To nejlepší zdravotnické zařízení co znám!!!!! Děkuju za profesionální péči a přátelský přístup!!! Vždy se u Vás cítím dobře!!!

Alžběta 42, Česká republika

S klinikou GENNET jsme s manželem byli nadmíru spokojeni. Podstoupili jsme několik IVF. Když se to konečně povedlo, tak muselo být těhotenství bohužel ukončeno v 17. týdnu. Bylo to pro nás moc těžké, ale nevzdávali jsme to a po několika neúspěšných IVF nás nakonec potkalo štěstí a máme krásnou, hodnou, zdravou holčičku, kterou nadevše milujeme! Za vše moc a moc děkujeme paní doktorce Radce Jarošové a i všem ostatním. 

Markéta 37, Česká republika

Dnes je tomu přesně rok, co jsme absolvovali IUI na Vaší klinice u pana doktora Čepeláka, který k nám byl po celou dobu docházení velmi milý a vstřícný. Dnes po roce od této jediné inseminace mi tu v postýlce brebentí 3 měsíční chlapeček. Děkujeme!

Michaela 38, Česká republika

Přístup všech sestřiček, se kterými jsme se setkali, byl naprosto úžasný. Holky jsou přátelské a empatické. Z paní doktorky Mokré jsme byli na rozpacích pouze u prvního sezení, to se ale s dalšími návštěvami rozplynulo. Paní doktorka je věcná, praktická a optimistická. Byli jsme opravdu spokojeni. Miminko vyšlo na první pokus.

Isabelle 40, Kanada

Díky klinice GENNET jsem šťastnou maminkou dvou nádherných dětí. Když jsme poprvé kliniku navštívili, cítili jsme se vítáni. Naše koordinátorka Nikola Musilová byla velmi milá a ochotná. Z celého průběhu léčby jsme byli velmi nervózní, ale bylo nám vše perfektně vysvětleno, takže naše nervozita byla hned menší. Naše děti jsou úžasné a bez pomoci GENNETu, bychom nepoznali, jak úžasné je být rodiči. Splnili jsme náš sen!

Tereza 42, Česká republika

Už to je 8 let, co jsem si k vám přišla pro miminko. Díky profesionálnímu přístupu všech vašich zaměstnanců a krásnému a příjemnému prostředí, to nebylo tak těžké ani pro mého manžela. Chlapečka máme z IUI a já vám za něj moc děkuji.

Petra 37, Česká republika

Ráda bych se podělila o spokojenost s paní doktorkou Langerovou. Paní doktorka je naprosto špičková, profesionální, milá a empatická lékařka. Vše nám s partnerem podrobně vysvětlila, nevadilo jí ani, že se na některé věci ptáme opakovaně a ochotně se s námi bavila o všech možnostech početí miminka. Více takových lékařů!

Kamila 42, Itálie

Byla jsem velice spokojena s panem doktorem Vokrojem. Ještě jednou děkuji za perfektní přístup. Díky vám mám doma nádhernou, dnes již sedmi měsíční holčičku.  

Daniela 38, Anglie

Naše zkušenost s klinikou GENNET je jen pozitivní. Sestry a lékaři, se kterými jsme se setkali, byli výborní. Konkrétně koordinátorka IVF Karolína Lavičková je vynikající – profesionální, empatická a přátelská. Oceňuji práci, kterou odvádíte!

NAHRÁVÁM