sticker

Rozbalte si dárek od GENNET a zvyšte si šanci na úspěch!

Rezervujte si termín úvodní konzultace do 13. února

Jako dárek od nás dostanete permanentní monitoring embryí ZDARMA v hodnotě 7000 korun!

Při objednání sdělte nebo uveďte v poznámce heslo: "Embryoscope ZDARMA 24"

Tato pokročilá laboratorní metoda umožňuje nepřetržité sledování vývoje embryí, pomáhá tak vybrat k transferu to nejvhodnější embryo a tím zvyšuje šanci na těhotenství.

Proč GENNET

GENNET pacientům nabízí komplexní péči napříč všemi medicínskými obory, které hrají zásadní roli při léčbě neplodnosti.

Udělejte první krok

Udělejte první krok na cestě za rodinou, se všemi dalšími vám pomohou naši specialisté, kteří patří ke špičkám v oboru.

Permanentní monitoring

Pokročilá laboratorní metoda slouží k nepřetržitému sledování vývoje embryí od chvíle jejich oplodnění až do stádií vhodných k přenesení do dělohy ženy.

Ceny léčby

Díky spolupráci se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR si naši péči může dovolit každý. Doporučení od svého lékaře nepotřebujete.

Co je permanentní monitoring embryí

Permanentní monitoring embryí slouží k nepřetržitému sledování vývoje embryí od chvíle jejich oplodnění až do stádií vhodných k přenesení do dělohy ženy.

Na základě získaných informací je pak možné s jistotou vybrat ta nejlepší embrya pro transfer, zvýšit tím šanci na těhotenství a významným způsobem snížit podíl těhotenských ztrát. Využití permanentního monitoringu embryí také významně zkracuje celkovou délku léčby neplodnosti.

Tato metoda zvyšuje šanci na těhotenství až o 12,5%.

Hlavní výhody:

  • Vyšší implantace
  • Vyšší šance na úspěšné těhotenství
  • Zkrácení délky léčby
  • Nižší riziko komplikací a ztráty těhotenství
  • Úspěšná léčba i v pokročilém věku ženy

Proč GENNET?

Komplexní péče

Díky komplexnosti služeb kliniky GENNET mohou naši klienti podstoupit celou svou léčbu na jednom místě. Máme vlastní imunologické i genetické laboratoře.

Skvělé výsledky

S léčbou neplodnosti máme 18 let zkušeností. Ročně provedeme více než 3 000 léčebných cyklů a do dneška se díky naší pomoci narodilo více než 10 000 dětí.

Nadstandardní úroveň péče

GENNET disponuje nejmodernějším technickým vybavením, díky kterému mohou naši odborníci přesně určit diagnózu a následující postup léčby.

Certifikované pracoviště

Pro zajištění maximální kvality služeb jsou všechny naše kliniky certifikovány dle mezinárodních norem a zdravotnické laboratoře akreditovány.

story

Příběh Markéty a Honzy je z těch, kde k úspěchu nevedla snadná cesta, ale jejichž konec patří mezi ty pohádkové a my Vás tak dnes můžeme seznámit s jejich početnou rodinou s dvěma krásnými a zdravými syny. Jejich příběh je důkazem, jak důležité je jít si za svými sny, i když je to občas cesta velmi náročná. Navzdory mnoha problémům, kterým museli čelit, než v náručí drželi vytoužené děťátko, jim z tváře nezmizel úsměv a z mysli víra, že se rodiny nakonec dočkají. Poslední embryo z posledního léčebného cyklu pro ně nakonec znamenalo štěstí. Narodil se Honzík. Jako samoplátci manželé po čase podstoupili ještě jeden cyklus. První transfer, jedno embryo a Jáchymek byl na světě! Poslechněte si celý příběh velkých životních optimistů Markéty a Honzy a podívejte se i na to, jak se po letech setkali se svou ošetřující lékařkou paní doktorkou Rožníčkovou.

Poslechněte si celý příběh Markéty a Jana

Udělejte první krok a rozbalte si dárek od GENNET

„Permanentní monitoring embryí zvyšuje šanci na úspěšné otěhotnění, snižuje riziko těhotenských ztrát a zkracuje celkovou délku léčby neplodnosti. Zajišťuje stabilní podmínky prostředí po celou dobu kultivace embryí. Pro embryologa je skvělým pomocníkem při rozhodování o výběru nejvhodnějšího embrya k transferu.“

Ing. Leona Urbánková
Atestovaný klinický embryolog

Ing. Leona Urbánková Ing. Leona Urbánková
  • Konzultace ZDARMA
  • BEZ doporučení
  • Máme smlouvy se všemi pojišťovnami
  • Kliniky v Praze a Liberci
  • Stačí se objednat
Objednat se na úvodní konzultaci
story

Ceny léčby

Do 40 let věku ženy hradí velkou část léčby neplodnosti zdravotní pojišťovna.
GENNET spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.
Ceny služeb, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění, naleznete v našem platném ceníku.

Kontaktujte nás


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

*povinná pole