sticker sticker

Láskyplodný měsíc v GENNET
Praha a Liberec

Zjistěte, zda je vaše láska plodná.

Svátek všech zamilovaných, 14. únor, odstartuje v GENNET akci Láskyplodný měsíc, během kterého nabízíme párům testování plodnosti ZDARMA:

  • test hladiny hormonu AMH pro NI
  • spermiogram pro NĚJ
  • konzultace výsledků s IVF specialistou pro OBA

Díky výsledkům těchto vyšetření zjistíte, zda máte dobré předpoklady pro početí miminka přirozeně, nebo zda je vhodná péče specialistů pro léčbu neplodnosti.

ZDARMA, BEZ objednání, BEZ žádanky, výsledky během PÁR dní

Neplodnost dnes v ČR trápí každý pátý pár,
tak nepromeškejte možnost zjistit více informací o vašem reprodukčním zdraví.

„Příčiny neplodnosti jsou z poloviny případů na straně ženy a v polovině na straně muže. Zdravý životní styl a dobrý zdravotní stav jsou předpokladem i dobrého reprodukčního zdraví. Plodnost ale určuje řada faktorů a mnoho z nich dokáže odhalit až specializované vyšetření – právě spermiogram a AMH patří mezi ty nejdůležitější parametry. Pro všechny, kdo se o miminko snaží již delší dobu nebo o založení rodiny uvažují, je akce Láskyplodný měsíc v GENNET skvělou příležitostí, jak o svém reprodukční zdraví získat cenné informace. Preventivní vyšetření plodnosti vás může do budoucna ušetřit náročné léčbě neplodnosti.“

říká vedoucí lékař IVF
MUDr. Miloš Černý

MUDr. Miloš Černý MUDr. Miloš Černý
story

ONA

Test hladiny AMH

Anti-Műllerian Hormon (AMH) je skvělým indikátorem pro stanovení ovariální rezervy, protože přímo koreluje s dostupnou zásobou vajíček ve vaječnících. Hodnota AMH je dobrým ukazatelem toho, zda je počet vajíček dostatečný a plodnost ženy optimální, nebo zda její schopnost otěhotnět již klesá.

Mám se na vyšetření nějak připravit?
Žádná příprava není potřeba, stačí přijít.

K určení hladiny AMH se vyšetřuje malé množství injekčně odebrané krve.

  • Pro odběr NENÍ potřeba být nalačno.
  • Test je možné absolvovat KDYKOLI během cyklu.
  • Před odběrem doporučujeme vypít dostatečné množství vody.
story

ON

Vyšetření spermiogramu

Spermiogram je mikroskopické vyšetření spermatu, při kterém se v ejakulátu hodnotí počet spermií, jejich pohyblivost, tvar hlaviček, krčků a bičíků a celkově životaschopnost spermií.
Díky spermiogramu můžeme zjistit potenciál spermií přirozeně oplodnit vajíčko. Abnormální výsledky mohou upozornit na problém s plodností muže, které ale lze ve většině případů léčit.

Mám se na vyšetření nějak připravit?

  • Před odběrem vzorku je doporučené dodržet sexuální abstinenci v rozsahu 2 - 5 dnů.
  • Pokud jste v období 14 dnů před odběrem prodělal virózu, měl horečky nebo užíval antibiotika, doporučujeme odběr odložit o dalších 14 dnů.
  • Před vyšetřením není vhodná konzumace alkoholu.
sticker

Kdy a kam můžeme přijít na odběry

Na odběr krve pro test AMH a spermiogram není třeba se objednávat! Stačí od 14. února do 15. března přijít v uvedené časy na kteroukoli naši kliniku a na recepci nahlásit, že jdete na testování v rámci akce: Láskyplodný měsíc v GENNET
V den odběru vás zároveň objednáme na 30 minutovou konzultaci s IVF specialistou, který vám vysvětlí vaše výsledky. Společně můžete probrat, jak se podle nich zachovat s ohledem na vaše reprodukční plány. Konzultace proběhne do týdne od odběrů dle dostupných kapacit a vašich možností.

Děkujeme, že respektujete pravidlo naší speciální nabídky - na testy plodnosti zdarma dorazí partneři společně.

GENNET Archa

Palác Archa, Na Poříčí 26, Praha 1, 110 00

Po – Pá: 7:30 – 14:30

GENNET Letná

Kostelní 9, Praha 7, 170 00

Út, St, Čt: 8:00 – 14:30

Pá: 9:00 – 13:00

GENNET Liberec

Liliová 1, Liberec, 460 01

Po – Čt: 7:00 – 12:00


Vážené pacientky a vážení pacienti, velice nás těší váš obrovský zájem o párové testování plodnosti zdarma! Dovolujeme si vás tímto upozornit, že poslední dva testovací dny můžete být z důvodu naplnění testovacích kapacit na klinice GENNET Archa, Praha 1 k odběrům odesláni na naši druhou pražskou kliniku GENNET Letná, Praha 7. I proto doporučujeme ve čtvrtek a pátek využít testovací kapacity rovnou v GENNET Letná na Praze 7.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Máte dotazy?

Rádi vám je zodpovíme na: marketing@gennet.cz

Jak se dozvím výsledky testu?

Výsledky vám sdělí náš IVF specialista během vaší konzultace, která bude po testování následovat.

story

Proč GENNET?

Komplexní péče

Díky komplexnosti služeb kliniky GENNET mohou naši klienti podstoupit celou svou léčbu na jednom místě. Máme vlastní imunologické i genetické laboratoře.

Skvělé výsledky

S léčbou neplodnosti máme 18 let zkušeností. Ročně provedeme více než 3 000 léčebných cyklů a do dneška se díky naší pomoci narodilo více než 10 000 dětí.

Nadstandardní úroveň péče

GENNET disponuje nejmodernějším technickým vybavením, díky kterému mohou naši odborníci přesně určit diagnózu a následující postup léčby.

Certifikované pracoviště

Pro zajištění maximální kvality služeb jsou všechny naše kliniky certifikovány dle mezinárodních norem a zdravotnické laboratoře akreditovány.